kondoomid 31.05.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere!
Lugesin kondoomipakis olevast infolehest, et ei sobi igapäevaseks kasutamiseks. Mida selle all küll mõelda?
Terv.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. See tähendab et sellised kondoomid (täpsemalt neende katte) sisaldavad mingi tugeva antiseptilise ainet, mis tapab ära baktereid ja mikrobid, aga samal ajal ei ole hea tervelimakestale, kui kontakt toimub liiga tihti.