seksuaalse vajaduse puudumine 22.05.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere,
Ma olen 24 a. naine ja juba pikemat aega ma ei soovi oma mehega olla vahekorras. Ma tunne vastikust ja ei taha, et ta mind isegi puudutaks. See on nii minu kui tema jaoks piin. Soovin teada, mis on võimalik teha, et sellest üle saada. Sest seksime me ainult kord kui sedagi on kuus.
Aitäh vastuse eest.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Soovitan pöörduda seksuoloogi juurde, näiteks Ester Väljaots omandab kogemusega selles valdkonnas (töötab Tallinnas)