Pikk peenis 02.04.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere. Olen elanud 4 aastat mehega, kelle peenis on olnud piisavalt pikk ja paks. Probleeme ei tekkinud.
Nüüd aga hakkasin elama uut elu. Mul on noor mees,18.a., ja ta peenis mu arust liiga pikk. Seks tekitab valu. Ma saan seda kannatada, aga pärast kõht ikkagi valutab. Tahaks teada kui ohtlik see minu organitele on? See inimene mulle väga meeldib, ei tahaks et seks oleks probleemiks.

Kas vanusega tal kasvab peenis veel suuremaks? Kuulsin et vagiin harjub ära peenise paksusega. Kas pikkusega on sama lugu või lootust polegi?

Suur tänu, Irina, 21.a.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Reeglina see ei ole ohtlik teie jaoks, aga, kui see protsees toob juurde valutunne, võib olla tasub vahetada seksuaalne asend (näiteks küljeli). Tavaliselt mina soovitan patsiendile leida optimaalne asend, mis lubab mõlemale partneerile saavutada seksuaal elu rõõmusid. Võib arvata et pikemaks peenis enam ei kasva. Tüüpiliselt tupp harjub nii peenis paksusega kui ka pikkusega.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Seksuaalnõustaja

Tere

Tere, sooviksin küsida sellist asja.
Olen ise 16 aastane, varsti juba 17 aga mu peenis on väga väike ja nagu "imiku" ea peenise kujuga : /
mida ma peaksin ette võtma sest peenise otsas on nagu ...

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere. Ma arvan et tasub näidata oma suguti spetsialistile, las tema vaatab ja otsustab. Võib olla teil on eesnahk liiga pikk ja kitsas? Peenise pikkuse kohta vastan et see on keskmine, isegi ei ole ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi