seks 31.03.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Olen 36 aastane mees ja on tekkinud selline seis,et ma ei tunne vajadust seksi järele . Olen abieliu 13 aastat ja armastan oma naist ja meil on hea läbisaamine. Me saame rääkida kõikidest asjadest ja me ei varja yksteise eest midagi . Aga kas on selline asi võimalik, ft ma lihtsalt ei vaja praegu seksi ja kas tuleb tahtmine seksida tagasi? Kui naisel tuleb tahtmine ja ta mind yles kytab siis me seksime ja kõik on väga hea. Aga ma ei tune ise vajadust seksi alustamiseks . Kas peaks mingeid vitamiine tarvitama või vajan ma lihtsalt aega selleks ,et kõik ise tuleb tagasi.Sest on ju ka naistel vahel perioodid kus ei taha seksi .Ka mehed ju vajavad puhkeperioodi.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Igal inimesel (mehel ja naisel) juhtuvad niisugused perioodid. Reeglina see ise läheb üle. Aga kui see häirib, võib olla tasub pöörduda meie juurde ja teha uuringud (kontrollida meeste hormoonide tase).