Probleem 03.03.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere!
Oskate öelda, et sperma analyysis oli põletikunäitajad normis, arst rääkis et ei ole põletikku.Spermatosoidid on 90-95% surnud ja on streptokokid.Korduvates analyysides on näitajad samad.Kuidas seda ravida välja?Olen teinud antibiootikumide kuure ja tulutult.Antibiootikumid aitavad vist hetkeliselt ja teevad veel nõrgemaks.Lootus on ära juba kadunud.Aga alakõht on valus ja isegi külmade ilmadega hakkab ise suguti ots tilkuma.Vastu tahtmist.Ka hammaste juurte alla tekivad põletikud.Hambaarsti sõnul ei allu ka need enam.(Vanus 30-ndad)

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Raske vastada. Parem, kui leiate võimalus tulla vastuvõtule, võtke kaasa kõike oma analüüsi ja pabeerit. Kindlasti on vaja leida mingi lahendusi ja õige raviskeemi.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Seksuaalnõustaja

Erektsiooni probleem

Tere. Vanus 19 ning on tekkinud probleem erektsiooniga, muidu kõik ok ja esineb suvalistel aegadel ja erutuse puhul, ka eelmängu, kuid täpselt vahekorda astumise ajal kaob ära. Varem pole sedasi olnud, ...

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere. Võib arvata et see on stress. Kui üks kord ebaõnnestus,siis inimene mõtleb ja ootab järgmist ebaõnnestusest. Soovitan tulla meie juurde - pakkume lahendusi. Neid kindlasti olemas. Soovin edu, Vladimir

Loe edasi

probleem

Probleem siis järgmine: erektsioon on lühiaegne, st. vajub ära isegi enne vahekorda astumist ja seemnepurse tuleb kiirelt.

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere. Tulge vastuvõtule, võtame analüüsid, räägime pikemalt,leiame lahendusi.Kindlasti aitame. Vladimir

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi