retsept 08.01.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Kas teie käest on võimalik saada retsepte ka ilma vastuvõtule tulemiseta? Ehk saaks mõne kontaktandme?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Kahjuks ikka on vaja teiega kohtuda. Kui teil on vaja ainult retsepti väljakirjutada, selle jaoks ettenähtud lühikevisiit - maksab 150 kr. Registratuuri number 5331 8008 või 731 8008. Minu isiklik telefon 5 029 751