rasestumisvastased vahendid meestele 01.01.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere, lugesin siin ka eelmisi kirjeid rasestumisvastaste vahendite kohta meestele.. on ehk nüüd teada kas tabletid meestele on juba välja töötatud või mitte..?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Kahjuks siiamani veel ei ole meestele rasestumisvastased tablettid pakkuda. Need ei ole veel lõpuni uuritud (täpsemalt - nende kõrvalmõjud).