vahekord 17.02.04 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Olen 24 ja 2 aastat elanud oma poisiga seksuaalelu. Omavahelised suhted on meil väga head, kuid probleem on selles, et mina ei lähe märjaks. Erutun küll ja tahan ka seda, kuid sisenemine on raskendatud. Kas see on nii noorel naisel normaalne ja me peame hakkama juba libestuskreeme kasutama? Kas need on üldse tervislikud ja äkki oskate ka midagi soovitada. Probleeme tekitab ka orgasmi saamine, G-punktist pole mul õrna aimugi, vahest saan küll kliitori stimuleerimisest, kuid seegi jääb nõrgaks. Äkki oskate nõu anda, kuidas suurenda seda vähestki, mida mul vahel õnnestub nautida. ja üks küsimus noormehe kohta. Kas on normaalne, kui tal on 2 seemnepurset ühe akti ajal. Esimene tuleb vahetult pärast sisenemist ja teine lõpus. Vahel on isegi see päris hea, sest see teeb suguühte märjemaks ja rohkem nauditavamaks, kuid kas see on noormaalne noor poisi kohta(24 a.).

ette tänades

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere Teie kirjas on mitmeid küsimusi, millele saaks vastata ainult konkreetse nõustamise käigus, sest vajaksin Teie täiendavat informatsiooni.
Võimalik, et kuiva tupe põhjuseks on liialt lühike või Teid täielikult mitterahuldav eelmäng.
Soovitan külaskäiku seksuaalnõustaja juurde.
Tervitades L. Haldre

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Seksuaalnõustaja

Vahekord

Kusiti põletiku ning eesnäärme põletiku puhul, kas ilma kaitsevahendita suguline vahekord on nakkuslik või... ? Kas partnerile mõjuvad need põletikud kuidagi? Või on ohutu, ei nakka nii?

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere. Üldjuhul ei ole nakkuslik, kui eesnäärme põletiku põhjust ei ole suguhaigus. Mina ikka soovitan kaitsta - südame rahumisest, kuna võib olla kinnine ring. See tähendab et üks partner on pidevalt ...

Loe edasi

Vahekord päevade ajal

Kas on tõsi, et vahekord menstruatsiooni ajal võib mõjuda pärsivalt naise viljakusele?

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere. See ei ole nii, kindlasti ei pärsi midagi.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi