oh, need poisid 31.01.04 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere! Oleksin väga tänulik, kui mulle nõu annaksite.
kas see on normaalne, et 15-aastasel tüdrukul esineb rinnavähki?
olen kuulnud, et võimalusprotsent on väiksem, kuid siiski?
ja?...olen 16-aastane ning olen koos ühe poisiga juba mõnda aega. ta on mulle ettepanekuid teinud, et tahab minuga magada(ta ei käi mulle peala). kuid arvan, et see on tüüpiline poiste jutt, kui ta tuleb mulle rääkima, et "Ma ei jõua seda ära oodata, ma ju armastan sind, kas sa siis ei näe?JNE.
Usun, et nii noores eas ei saa olla nii suurt ARMASTUST, et ta sellest segi läheb. Kardan, et peale seksi jookseb ta minema, et ta on vaid seksi peal väljas. pealegi pole ma varem vahekorras olnud. kas peaksin ta maha jätma või proovima?

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Enamasti 15-a. tüdrukul rinnavähki ei esine. Kui aga Sul on mingeid tervise kaebusi, siis tasuks konsulteerida arstiga.

Sinu teisele küsimusele aga vastan järgnevalt. Mulle tundub, et Sa vajad aega. Igal juhul ei sõltu selle sammu astumine ainult sellest kas noormees Sind armastab või ei. Sina oled see, kes oma keha üle otsustab. Kui Sa tunned, et pole veel õige aeg, siis oota. Sinu keha on Sinu oma ja Sina oled selle ainus peremees. Astu see samm ainult siis kui oled väga kindel, tunned, et saad seda inimest usaldada ja kui Teie tunded on kahepoolsed.
Tervitades L. Haldre

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Seksuaalnõustaja

Kõver peenis

Tere, mul on vanust 18. Oi jah... Probleem selline et, lapsepõlves kuskil 12-14 sai alustatud masturbeerimisega, arvatavasti alustasin liiga valesti ja tegutsesin liiga kiiresti. Aru sain hiljemas eas, ...

Vladimir Vihljajev

Vastas dr Vladimir Vihljajev

Tere! Uskuge mind, minu sõber, et kõik millest Teie kirjutasite on tavalised asjad, mis esinevad praktiliselt kõigil! Esimeseks – et kõik poisid (mina ka omal ajal) masturbeerivad ja tavaliselt alustakse ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi