kael, sõrmed, selgroog ragisevad 03.03.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on juba aastaid sõrmed, kael ja isegi selgroog raksunud, kui venitada. kael teeb eriti kõva raginat. millest see tuleb ja kas oleks põhjust muret tunda millegi pärast?

Ette tänades,
Triin

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Ragin liigestes ( kui sellele ei kaasne suur valu, liigese kuumus, funktsiooni häire) ei ole haiguslik ja muretsema ei pea.