õlavalud(täiendav) 30.06.03 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tänan ammendava vastuse eest!
Hakkan siis ootama suhkrutõbe, mida õnneks seni veel pole.:) Igatahes tean oma valvsust selles osas tõsta ja hakata veresuhkrut kontrollima.
Kogu kompleksse ravi oma 'külmunud õlgadega' sain: RKK, füsiteraapia ja ka liigesesisesed süstid. Pean aga kogemuse korras ütlema, et liigesesisene süst liitelise protsessi korral liigeses põhjustas mulle topeltvalu nädala jooksul. Mõlema süsti korral. Ja abi polnud absoluutselt. Teise õla haigestumisel ma sellest protseduurist loobusin.

Jõudu Teile töös ja tervist!

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tänan!