palderjan ja koffeiin 19.05.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Selline mure: Päevasel ajal püüan oma närvilisust ja pabistamist töö juures tasakaalustada paari palderjani tabletiga, aga õhtuti, kui on vaja kauem üleval olla, kui kell 11, siis otsin jälle abi koffeiinitablettidest. Tean, et see ei ole normaalne, aga mis on lahendus, kui päeval pabistan ja õhtuti liiga vara uniseks jään (energiajook ei aita)? (uni ei tulene palderjanist, see on varajane ka ilma tablettideta). Palun andke nõu, kuidas tobedatest tablettidest igapäevaelus vabaneda.
23a naisterahvas

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Lahendus on normaalne töö ja puhkereziim, ehk ideaalne elu. Ei hakka ma ju siin teisi tablette soovitama, need teie omad on muide ühed süütumad.

Kalle Kurvits