Glutafekti päevane kogus 08.09.09 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
Alustasin Glutafekti tarbimist ning nagu ilmselt paljud enne mind, üllatusin infolehte lugedes, et justkui peaks neelama 9 tabletti päevas.
Olete ka ise samale järeldusele jõudnud eelnevas postituses.
http://www.kliinik.ee/index.php?4,7,51916
Samas, kui pakis on 90 tabletti ning tarbida 9 tabletti päevas, teeb see kokku
10. päeva kuuri. Tavaliselt on pakis ikka kuu jagu tablette.
Kuidas selle asjaga ikkagi siis on?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

On just nii nagu kirjas on.
Tegemist on toidulisandiga. Kuuri (?) pikkus ei ole alati argument pakendi suuruse määramiseks, eriti toidulisandi puhul, kuuri pikkuse kohta ei leia vihjet ka Glutafekti infost.
Paljud inimesed eelistavad väiksemaid pakendeid, hinna pärast näiteks ja võtavad vähem ruumi ka.

Kalle Kurvits