Hcg 06.02.24 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Viimane menses algas 29.08. Vahekorras olime 27.08 ning 11.09 ning positiivne rasedustest 26.09. Hcg näit 205. Kas on võimalus, et enne mensest toimus viljastumine või võib kindlalt öelda, et see oli 11.09?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 25-aastane

Täna on juba 7.2.24. Kas räägite möödunud aastast? Kindlat viljastumise kuupäeva ei ole võimalik selliste meetoditega tuvastada, eriti ligi pool aastat hiljem. Kui soovite isadust tuvastada, siis selleks on ise tasudes olemas kallid ja uued võimalused. Pöörduge dr Šois, ultraheli.ee

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7