Teadmatus 14.10.23 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere
Olen olnud mehega kaitsmata vahekorras. Ja lõpetanud sisse.
3 okt kuni 8 okt oli kerge helepunane ja pruunikas voolus. Valusid siiani mitte kuskil. 9ndal lõppes ära
määrimine. Mul arvestuse kohaselt oleks pidanud hakkama päevad 9 oktoober aga ei ole tänaseni hakkand. Täna on 14 oktoober. Milles asi?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 41-aastane

Olete kogenud naine ja teate, et võimalusi on mitmeid. Tehke rasedustest hommikusest uriinist ja korrake apteegi rasedusteste õpetuse järgi üks kord nädalas.
Kõikide günekoloogiliste veritsuste puhul peab välistama STLI-sugulisel teel levivad infektsioonid.
Günekoloogilise ultraheliuuringuga saab kinnitada/välistada raseduse või välistada emakavälise raseduse täiendavate uuringutega. Menstruaaltsükli häireid saab ravida.
Alati võite tulla Piritale reaalsele vastuvõtule. Teadmatust saab lahendada reaalselt, virtuaalselt pea võimatu.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7