Teadmatus 09.10.23 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere

Olen olnud oma mehega kaitsmata vahekorras ja lõpetanud sisse.
Mure järgmine nimelt 3 oktoobrist kuni tänaseni(9.okt) tuleb sellist õrna helepunakat ja pruunikat voolust. Valu mitte kuskil.
Arvestuste kohaselt peaks täna menstruatsioon hakkama.
Milles võib probleem olla? Kas peaksin pöörduma arsti poole. Olen kahe lapse ema.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, oodake menses ára ja kui probleem játkub voi menses hilineb, siis tehke rasedustest ja ikkagi soovitaks gûnekoloogi kontrolli. Dr kadastik