Kuna rasestusin 14.03.23 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!
Mul olid viimane menstruatsioon 07.02-13.02.
Täna 14.03 päevad alanud ei ole. Tegin rasesustesti mis osutus positiivseks. Küsimua oleks kas rasestumine toimus veebruari kuu jooksul või võis see olla ka jaanuari kuus?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, kui teil oli tavapärane menses veebruaris, siis rasestusite ikka veebruari II pooles. KuI viimane meses oli vähene, siis on kahtlus ka jaanuarikuu osas. Ultrahelis on näha teie rasedsue suurust, ma ei oska hetkel küll öelda kui suur rasedus on ja millal rasedaks jäite. DRKadastik