Peale sünnitust auk 22.07.22 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Sünnitusest 8 nädalat, sünnitusjärgne kontroll tuleb augustis,vaatasin et tupe ja päraku vahel on üks auk, tupest kuskil 1 cm kaugusel pöraku poole vb isegi vähem natuke ,ei ole suur ,väiksem kui väiksema sõrme ots, kas võimalik et midagi valesti kokku õmmeldud väi mis olla võib ? Oli ka lahkliha rebend sünnitamisel,ei tea kas see loeb midagi.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere,võimalik et see on armkude, Kui kaebusi pole, pole probleemi. Kui lähete visiidile, siis paluge üle vaadata. Nägemata ma ei oska midagi täpsemat öelda.
dr Kadastik