Kauakestev veritsus pärast SOS-pilli. 31.05.22 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere,
Tarvitasin Sos pilli. Tean, et veritsus peale seda on tavapärane, kuid kui kaua on see normaalne? Tänaseks on mul määrdumist-veritsemist juba kahetestkümnes päev.
Lootes parimat.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 31-aastane

Kahjuks unustasite kirjutada millist SOS antibeebipilli tarvitasite? Mitu SOS pilli tarvitasite?
Igasuguse günekoloogilise veritsusega peavad olema välistatud STLI-sugulisel teel levivad infektsioonid, mis samuti tekitavad veritsusi.
Välistatud peab olema patoloogia: emakaväline rasedus, kas munajuhas, munasarjas, kõhukatetel vm.
Soovitan tulla vastuvõtule, et olukorda uurida ja täpsustada.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7