Õhkõrn joon aga päevad algasid 15.12.21 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere
Olen 27 aastane. Ja mul pidid algama päevad 12.12 ei alanud. 13.12 tegin esimese testi millel oli õhkõrn joon ja sama kordasin ka 14.12 hommiku ka sel oli õhkõrn joon 14.12 hakkas määrima ja õhtuks oli rohkem juba päevade moodi. aga hästi selge ja helepunane veri. Kas peaksin pöörduma arstile ? 15.12 tegin hommiku veel ühe testi ja ka sellel on õhkõrn joon. Olen päris segaduses ei saa aru kas kujutan ette endale.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 27-aastane

Kas kirjast võime järeldada, et soovite rasestuda ja sünnitada? Suure tõenäosusega on sel juhul tegemist esimese oodatava rasedusega, kas on nii?
Ei ole mingit vajadust esialgu arstile pöörduda. Kirjutage üles menstruatsioonide 1. päevad ja korrake rasedusteste hommikusest uriinist üks kord nädalas. Ajaga saab kõik selgeks.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7