HCG 22.02.16 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere

Käisin 16.02 tegemas vereanalüüsi ja HCG näit oli 500, täna 22.02 kordasin analüüsi ja tulemiks oli 2065. Ultraheli aeg on 01.03.

Kas näitude vahe on piisav?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 36-aastane

Tähtsaim daatum raseduse diagnooside püstitamiseks on viimase menstruatsiooni 1. päev. HCG üle 5 viitab rasedusele, näidu kasv näitab raseduse kasvu.
Tähtsaim on see, et rasedus paikneks emaka õõnes. Alati võite pöörduda dr Marek Šois eravastuvõtule http://www.ultraheli.ee/ embrüo asukoha täpsustamiseks, lisage, et mina soovitasin. Näitude vahe on piisav.

Galina Litter naistearst.ee