Jeanine topelt võtmine.. 19.01.04 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!
Minul mure, kasutan Jeanine`t juba üle 1,5 aasta, nüüd juhtus aga enne päevi apsakas, võtsin 2 tabl korraga, sest arvasin, et ei võtnud eelmine päev, järgmisel päeval jätsin siis tableti võtmise vahele, sest mõistsin, et olen võtnud topelt.
Mure on aga selles, et nüüd, kui peaksid päevad olema, neid ei ole.. Mul on olnud alati korras ja vähese vereeritusega tsükkel, kuid ükskord tuli ka selline tsükli muutus Loggesti kasutamisega ning siis arst soovitaski Jenine`t kasutama hakata.
Ostsin ka täna testi, teen seda homme hommikul, kuid mis oleks teie, kui arsti arvamus ehk siis kui suur tõenäosus on rasedusele?!

Teie vastust ootama jäädes,

Sirli

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Sirli!
Loodan, et rasedustest on tehtud.
Korrake rasedustest enne järgmise lehe alustamist.
Jätkake pille skeemi 21+7 järgi.
Kui unustate, võtke tablett, kui meenub ja järgmine ettenähtud ajal.