roosa lima 15.12.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Mure järgmine: eelmisel kuul, kui pidid algama päevad, tuli mul esimesel kahel kuul sellist heleroosat voolust, õigemini limase vooluse sees olid roosakad tükis. Mõne päeva pärast alagasid päevad korralikult.
Arstil käies ei näinud arst probleemi, sest norm menses tuli ikka ka. Küll aga sain tupevooluse vastu küünlad (hakkan neid kasutama pärast mensest).
Nüüd see kuu, kui algasid nö päevad on jälle sama asi. Juba teist päeva tuleb selline roosakas lima, päevi pole veel alanud.
Olgu öeldud veel, et üritame mehega last saada.
Kas selline voolus näitab, et midagi on valesti või on siiski järjekordselt mingi tsüklihäire?
Ette tänades,

A.

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere A.
Ilma Teid nägemata ja analüüse tegemata on raske öelda, millest on Teie kaebused tingitud. On võimalik, et tegemist on põletikuga, kui Teie raviarst määras Teile tuperavi.
Tervitades Aire Sekavin