menstruatsiooni ärajäämine 10.12.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere

mure järgmine: viimane menstruatsioon oli 30.10.2003, täna hommikul tegin rasedustesti, mis oli negatiivne. päevad käivad tavaliselt 28 päeva tagant ja kunagi pole nii pikka vahet olnud. olen 36. a. kahe lapse ema, spiraal oli viimati neli aastat tagasi ja rasestumisvastaseid vahendeid pole kunagi kasutanud. kas tegu võiks olla mõne tõsisema terviserikkega, tunnen ennst normaalselt, samuti ei ole stressi ega muid pingeid.

ette tänades Helle

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Helle!
Kui menstruatsioon ei ole alanud 36. päevaks ja rasedustest hommikusest uriinist on negativne, on tegemist m.tsükli häirega.
Kuna olete sünnitanud, ei ole kaebuste puudumisel raviga kiiret. Kui tekivad kaebused, oleks oluline selgitada m.tsükli häire põhjus ja vajadusel ravida.
Naistearst Galina Litter