loote liigutused 29.08.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

TERE! Palun öelge kas loote liigutused näitavad mingil määral kas lootega on kõik korras või mitte.Minu tita liigutab ennast vähe näiteks kindlad on hommikul 7-ajal ja õhtul 9-ajal ja seda ka suhteliselt vähe.Olen lugenud et loode peab liigutama ennast tunni aja jooksul vähemalt 10-50 korrda.Minul ta kindlasti nii palju ei liiguta mõned müksud aegajalt tulevad ka päeva jooksul.Ehk oskate teie midagi öelda selle kohta.Ise olen 28-ndat nädalat rase.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Kui kahtlete loote liigutuste sageduses, rääkige oma arstile.
Soovitav oleks teha vähemalt Teie vere Hgb uuring ja loote KTG-südamelöökide uuring.