Ureaplasmoosi ravi raseduse ajal 10.06.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere, olen 31.nädalat rase ja mul avastati juba raseduse varajases staadiumis ureaplasmoos ning raviks kirjutati praegu välja antibiootikum Sumamed ning mehele Doxy tabletid. Kuna Sumamedi kohta oli infolehel kirjutatud, et tegu on tugeva antibiootikumiga, tahaksin teada ka teist arvamust peale oma arsti, kas mul on ikka just seda ravimit mõtet võtta. Oma arst ütles, et see on üks vähesesid rohte, mida võib raseduse ajal võtta. Vastuse eest ette tänades, Merlju.

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere Merlju.
Teie arstil on õigus, preparaat sobib raseduse ajal kasutamiseks.
Tervenemist soovides Aire sekavin