buliimia 12.03.02 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Olen 18-aastane ja mul on juba kolm aastat probleem söömisega ning ma ei ole liigsöömisest siiamaani lahti saanud. Õgimishood tulevad peale teatud ajavahemike järel. Ma sooviksin teada, kas minu probleem võib olla psühholoogiline. Kas ma peaksin psühholoogi poole pöörduma? Ma ei oska enda suhtes midagi ette võtta.

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!

Soovitan Sinul psühholoogi poole pöörduda. Sind nägematta, kirja teel on raske sind nõustada.

Jõudu ja edu soovides!

Irene.