masendus 17.08.04 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere. Olen 28aastane naine.Mul on 2last ja elukaaslane.oleme koos elanud 7aastat.4aastat tagasi hakkasid meie suhetes tekkima probleemid.Tahtsin väga asju parandada ja pingutasin vist koguni üle.igatsesin väga hoidmist ja armastastust aga elukaaslane ütles siis, et"suhe areneb edasi".Loobusin-ja muutusin üksikusks ja kurvaks.aasta pärast ilus minu ellu minust 5aastat noorem mees.Ta on siiani väga mõistev ja hea ja armastab mind väga.Meie mõtte ja tundemaailm sobib väga. MInu elukaaslane teab temast ja nagu nõiaväel olen mina äkki väga ilus ja kena naine , kelle seelikusabas ta lausa ripub.Nüüd olen suures masenduses-tahan ilusti oma perega elada aga ei suuda tollest teisest loobuda, kes mind "mustast august" väja aitas.Mul on tema vastu tunded.Hoolin temast väga ja vajan ta toetus.Olen sellest pingest lausa haige,tunnen et ei suuda enam-ma ei tea, mida teha.

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Kirjutage paberile kõik, mis on positiivset, kui jääte mehega kokku elama ja paberi teisele küljele kõik see, mis Teile negatiivsena tundub. Samasugune paber tuleks täita mõeldes kooselule sõbraga. Kui Te sellise "inventuuri" olete teinud, on Teil kergem teha otsuseid. Arvan, et abikaasa teise mehe olemasolust eriti vaimustunud ei ole.
Jõudu ja edu soovides!
Irene Kalvet.