nutmine 11.03.04 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere! Probleem selline,et ei saa oma mehega rääkida kuna hakkan iga asja peale nutma.Olgu see siis tõsine jutuajamine,vaidlus või tüli.Enne pole sellist asja küll olnud.Elame koos üle aasta natuke.Ise olen 23a.Ta ütleb,et minuga on lausa võimatu rääkida,et lähen hulluks.Siis hakkan igasuguseid mõtteid mõtlema jne.Mõted sellised,mida ei tohiks ükski inimene mõelda.Mida teha?Ja miks see nii on?Olen inimene,kes elab kõike enda sisse mitte välja.Kuulan jutu ära ja siis lähen nutan nõrkemiseni selle asemel,et midagi vastu öelda ja enda eest seista.Andke nõu,mida tegema peaks?

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Korduma Kippuv Vastus (KKV): psühhoteraapia pluss antidepressandid.

HK