Elu 17.09.04 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Kas on normaalne mõelda et ei viitsi enam elada sest see liiga raske tundub?

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Elu on meile antud ja meie ülesanne on sellega hästi toime tulla. Kui elus juhtub midagi keerulist, siis alati on probleemile lahend. Kõigepealt tuleb Sul endale selgeks teha, mida Sa tahad, et oleks parem olla. Siis mõtle välja need tegevused, mis selle lahenduseni viiks ja vali see tee, mis tundub kõige reaalsem. Siis tuleb tegutsema hakata ja küllap jõuadki lahenduseni.
Jõudu ja edu soovides!
Irene Kalvet.