Anamnees, diagnoosi põhjendus ja haiguse kulg 12.06.23 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

miks ma ei saa autokooli minna
kui mul enam neid pole
kust arsti sellise asja välja võtis
mida ütlen seda neid diagoosi panevad lamp
kui tahtmist saab kõigist asjatest üle

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Lapsepõlves-noorukieas kerged õpiraskused, noorukieas ja hiljem alkoholismiga seotud tervisehäired. See kõik minevik.
Soovitus- käige regulaarselt arsti juures, võimalusel ka psühhiaatri juures konsultatsioonil-tervisekontrollis. Arstid siis näevad käesolevat psüühika-tervist, teie tervislikke elukombeid. Kui mingi töökoht, siis sealt saab ka head iseloomustust kui tervislikult tubli olete olnud.
Seda rada soovitangi.
Elu on praktiline – tegelege ja harjutage eluliselt vajalikku, tervisele vajalikku.
Terves kehas terve vaim, siit siis ka -
Tervislikumas kehas on tervem psüühika, parem tervis!
Rõõmsameelset tegutsemist!
Jüri O.-M. Ennet