suhtest üle saamine. 15.01.23 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.
Pakkisin oktoobri lõpus oma elukaaslase asjad kokku ja ütlesin et nüüd aitab!
me olime koos pea 11 aastat .05.11 oleks saanud 11 aastat täis ,meil on 7 aastane laps.
põhjus miks ma seda tegin on see ,et tal tekkisid uued sõbrad ja alkoholi joomine läks väga tugevaks.lisaks uute sõradega tekkisid ka uued nais suhted ,mida ta ka minu eest varjas.
aga sin jälile sellele.augusti lõpus tuli ta suht segi peaga koju väites et minul on teine mees jne...ta hakkas saama anonüümseid kirju minu kohta ,et ma teda petan jne..aga need ei vastanud tõele.
üks nv.tahtis ta panna korteri põlema ja tuli ka mind kägistama laste nähes.
kui tahtsin politseid kutsuda võttis ta mu telefoni käest ja murdis pooleks.
siis peale seda elas ta kõrval toas diivanil.
terve september ja oktoober oli ta minu messengeris salaja sees luges minu kirju jne.....oktoobri lõpus kui sain teada et tal ongi teine naine ka kelle juures ta käis mulle valetades et on tööl.. pakisin ta asjad jne. siis elas ta 2 nädalat autos ja jäi ka tööst ilma.nüüdseks süüdistab ta kõiges mind.
samas ta käib ta vahest minu juures olen olnud nii nõrk et olen olnud temaga seksuaal vahekorras ,kuigi on tal ka teine silmarõõm keda ta magatab.vahepeal tahtis koju tulla aga ma ei ole valmis teda tagsi võtma..sest ei ole ju usaldust enam.
kuigi ma südames väga igatsen teda aga ma tean et ta on ka praegu selle teise naise juures,minule valetab et ei ole aga minu üks söbranna saatis pildi ta autost ja et tegid väljas suitsu koos..mulle valetab et on oma korteris.-
põhjus miks ma tegelt kirjutan kuidas ma saaks üle sellest mehest kes on mind nii palju alandanud,valetanud ja mõnitanud....
et ma ei muutuks nõrgaks ja ei annaks andeks talle.
sest kui ta koju tuleb jätkuvad sõjad ja kaklemised,ma ei taha seda lastele.et lapsed näeks seda käike jälle.praegu on lastel rahulikum elada.aga ma kardan et annan alla ja andestan
süda mutab aga mõistus ei luba andestada.
kuidas saada üle sellest mehest

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Krooniline alkoholism - põhitunnuseid kaks: agressiivsus (põhjusi leiab ta 1001) ja armukadedus (põhjusi ja põhjendusi jälgimiseks, nuhkimiseks, kirjutamiseks jne (2002).
Lubadused ei maksa. Maksab 6-7 kuune Täiesti Alkoholist Karske elu.
Kui te ranget joont ei nõua, siis hakkab ta teid karmilt "lüpsma" ja ruineerima.

Lapse ja teie enda tuleviku nimel Kindel-range rajajoon.
Jüri O.-M. Ennet