Psühhopaat. 19.10.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,mul selline mure et mulle tulevad kogu aeg elus ette psyhhopaad,abikaasa,tulemus,laps jne ja nad mõjutavad mind väga tugevasti,kardan neid ja tunnen nagu syytunnet kogu aeg ja hakkan endas kahtlema ,olen ise hoopis teine äärmus ,miks nad järjest tulevad mu ellu ja kuidas ennast tugevamaks saada,saan hiljem aaru et minus polnudki viga aga mu psüühikale mõjuvad need inimesed väga negatiivselt.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhopaat on tegelane, kes oma mõtete ja tegudega on omapärane, isikupärane, jäärapäine ning samas ka igapäevaelu koduseid ja ühiskondlikke norme "ületav, eirav". See on super eriti siis, kui psühhopaat neid omadusi perekonna ja ühiskonna edenemise huvides kasutama hakkab. Suurmehed/-naised on kõik psühhopaatilised jäärapäised.
Leidke enda isiksuse Psühhopaat (ta on meil kõigil olemas) ja tegutsege pere ning meie ühiskonna huvides.
Psühhopaadi isiksuse mustrit muuta ei saa, aga muuta saab tegude valdkondi. Ja neid valdkondi on väga palju!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet