Psüühikahäire 14.10.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere
Olen teillt varem ka küsinud aga probleem on selles et varem tarvitasin uimasteid, mida ma enam ei tee aga nüüd on vahel niimoodi olnud et tekib paanikahoog , süda hakkab kloppima ja muutun murelikuks ja olen kutsunud kiirabi aga kui nad on kardiot ja kõike kontrollinud ja siis nad on öelnud et mul on kõik korras , kas mul on psüühikahäire siis et ma kujutan seda endale ette ?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Vt varasemad soovitused ärevushäirete puhul. leia endale sobilikud harjutused ja harjuta!
Mõõdukas kehaline aktiivsus,
harjutused,
Enneti Palve esimene samm.
Ärevushäirete üks valdkond - paanikahäire - see teil on.
Probleem on kõrvaldatav. Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet