Nutuhood. 12.10.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Halvad mõtted keerlevad peas.Umbes 10.a.tagasi venna surmaga ,algasid nutuhood.Iga väiksemgi probleem ajab nutma.Tihti soovin üksi olla,ei soovi kedagi näha,ega kellegagi suhelda.Leian mõttelt,et hüppan V korruselt alla.Pidev hirm kõige ja kõigi ees.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Veidi nutta ikka võib - puhastab hinge.
Xanax on nö kiirabivahend ja aegajalt võtta - sobib.
Väike ravikuur antidepressandiga tuleb kasuks.

Perearst las kirjutab Mirtazapini 15 mg õhtul (on antidepressant, on rahusti, aitab energiat juurde saada ja on hea und soodustav ravim - seetõttu võtta õhtul.
Jalutuskäigud on head.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet