Seksisõltuvus 09.06.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas on mõni grupp või asjatundja, kus tegeldakse seksisõltlastega? Ning just nende tundepoolega, mis on selleni viinud, kuidas probleemi kõrvaldada jne..?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Esiteks - naistearst ja analüüsid - mõni ärritav mikroob või muu ärritav-rahutu-allergiline suguteede seisund.
Günekoloogi jutule ja saate lahendi või suunised seksuoloogi juurde.
Teiseks - ikkagi günekoloogi vastuvõtule esimeses järjekorras.
Jüri O.-M. Ennet