Tablettide Vahetamine 03.01.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere

Kas pidev antidepressantide vahetamine ja mõningane dooside unustamine võib mõjuda halvasti? Ega sellest ei teki epilepsiat või šõsofreniat?

Ette tänades

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ei teki ei epilepsiat ega skisofreeniat!
Psüühikaprobleemide lahendamisel on tabletid-ravimid vaid 1/10 vajalikest tegemistest, 9/10 on ka vajalik ja see on: kehalised harjutused, korralik puhkus, lõõgastavad harjutused, tervislik toitumine, töö- ja kooliasjad korda jne
Iga tera tervise varasalve on kasulik.
vt varasemaid soovitusi, leia sobilikud ja hakka harjutama!
Tableti osatähtsus on 1/10, kasutada tuleb ka seda 9/10!
Head harjutammist,
Jüri O.-M. Ennet