Täiskasvanute ATH tartus 03.11.20 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, kes tegeleb tartus täiskasvanute ATH diagnoosi ja raviga? Kahjuks ei leia ise kuskilt adekvaatset infot.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tähtis on see, et esmakohtumisel tekib usaldus, tunne - oleme nagu paar aastat juba tuttavad. Nüüd avan oma murelaeka, räägin - kuula!
On kliinikumi arste ja on ka era-psühhiaatreid. Elu näitab-annab teile sobiva.
Tegutsege! Jüri O.-M. Ennet