Mida ma pean tegema et ma magades agressiivne ei oleks 04.07.20 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas on ravi magades agressiivne olemise jaoks kuna hommikul ärgates ma ise ei tea mis teinud olen ega ka ei mäleta. Ma sooviksin abi.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Uni jätkab ärkveloleku mõttemaailma ning tegevusplaane. Seega - ärkveloleku perioodil oma agressiivsus sportliku tegevusega ja harjutustega maandada ning enda hoiakuid sõbralikuks muuta.
2) Alkoholismi süva-olemus - agressiivsus ja armukadedus. Seega - alkoholile täielik keeld. Karske eluviis.
3) Und soodustavad harjutused ja vajadusel väike antidepressandikuur. Soovitan Esprital - 15mg õhtul ja samal ajal teha ka relaks-harjutust.
4) Nii tekitame tingituse (tingitud refleksi) - hiljem (kui ravimit enam ei võta) harjutust tehes harjutuse rahustavale toimele lisandub ka see tingitus - organism reageerib nagu võtaks ka killukese arstirohtu edasi.

Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

kuhu pöörduda?

Olen 28aastat vana ühe 6aastase lapse ema kes ei saa kuidagi hakkama ise endaga. Olen oma elus väga palju halba üle elanud kuid siiski püüdnud kahe jalaga maapeal püsida ja edasi pürgida...Kuid siiski ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Kõigepealt korrastage töö- ja puhkerežiim. Siis suurendage veidi kehalist aktiivsust ja siis saate juba rahulikumalt asjade "tuuma" uurida, probleemi sügavuti analüüsida. Üleliigsete pingete maandamisel ...

Loe edasi

Mis see on?

Kui minu mees tarvitab alkoholi või õlut, siis talle jääb tavaliselt ikka väheks. Nt. joob 3-4 kanget õlut ja siis tahab veel lisa 3-4. Himu juurde saada tekib peale 3-4 õlle joomist. Juba siis poleks ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Mees, kes ei suuda ühe õlle juures pidama jääda on nõrga iseloomuga ja muutub suhteliselt kergesti sõltuvaks alkoholist.
Mees, kes eelistab kangeid õllesid lahjematele on alko-lembeline ja muutub ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: