ebareaalsustunne 25.11.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

mul on küsimus et mis aitaks ebareaalsustunde vastu?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Võimalusi palju.
Kui üleväsimus ja uneprobleemid, siis selle foonil võib seda tekkida.
Kui minigi suurem mure ja see ei ole leidnud veel lahendust, siis võib tekkida.
Kuidas kooliprobleemid ja koolis olukord - ka siin olevad õpiraskused või suhtlusprobleemid võivad seda tekitada.
Kui kodus-suguseltsis mingi probleemid...
Räägi oma probleemist kohe Lapsevanematele (ema , Isa ) ja koos suudate probleemi põhjustele jälile saada.
Psühhiaatri jutule, siis vestluse käigus selgub, et mida teha, kui palju teha, kuidas vajadusel ravimeid võtta (vajadusel).
Rahustav tee (või muu soe jook) rahustab.
Õige unerežiim - aitab kaasa olukorra paranemisele.
Tervislik toit, mitte nö paastuda ja ainult vee peal olla, dieete teha. Seda ei tohi.
Vanematega koos laste-psühhiaatri jutule.
Kõik saab korda!
Jüri O.-M. Ennet