alkohol ja pere 02.04.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere. olen olnud abielus juba pea 6 aastat väga imelise naisega kellega meil on ka yhine nelja aastane poeg. olen langenud alkoholi kyysi juba aastaid tagasi. olen ka dr mumma juures käinud ja paar korda ampulli pannud. esimese ampulliga olin pea aasta kaine aga siis vaikselt sai alkohol taas minust v6itu ja algasid taas probleemid. olen tavaliselt kuu v kaks olnud kaine ja siis järsku leiab alkohol mind yles ja murdun ja tekib paari päevane tsykkel. nyyd asjalood niikaugel et naine tahab lahutada ja ei usu enam minu paranemisesse.olen nyyd olnud pea kolm nädalat kaine ja naine tahab vist nyyd kätte maksta. teda pole juba ka mitu päeva kodus olnud, ei vasta könedele jne. ytles et ta loob uut suhet juba jne. mina oleksin n6us veel proovima ja yritama meie pere nimel. ja nyyd selline masendus ja depressioon. ei söö ei maga , nutan jne. isegi enesetapum6tted on peast läbi käinud. armastan oma naist väga ja ei taha teda kaotada.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Alkoholiarmastus oli pere-armastusest parasjagu suurem, siit ka siis "viljad".
Nutt ja hala ei aita.
Eilne olgu õpetuseks, aga ajaratast ju tagasi ei pööra.
Jutt ei aita, aitab Täielikult Kaine Elu - tänasest elupäevade lõpuni. Seda vajab teie ühine Poeg. Kui kaine ei ole, siis näete oma poega harvemini kui kuuvarjutust. Harvemini!
Kainust vajate ka uue elukaaslase leidmiseks, korraliku töömehe radagi vajab seda.
Nutulaulu ja "kaastunde lunimisega" te suhteid ei paranda. Temal niigi laps kasvatada ja lisalast vaja ei ole.
Kainelt edasi - aeg näitab, et mida ta toob.
Ei tilkagi!
Tabletiga pereelu koos ei hoita (alkoholiga ka mitte).
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet