Unes rääkimine 01.04.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mul on selline mure, et kui ind õhtul umbes tunni (või rohkem) pärast üles ajatakse, hakkan ma unes inimestega rääkima, ise ma hommikul ei mäleta midagi, ükskord ma tõusin püsti ja sain aru millest mulle rääkitakse aga tegin imelikke asju, see esineb ainult siis kui mind üles aetakse ning ainult õhtuti.
Mida teha?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Unes rääkimisi on Kõigil inimeste nooruses olnud. See aja möödudes kaob.
Ole rõõmsameelne, tee veidi sporti, jälgi päevarežiimi ja mine õigel ajal magama.
Oma igapäevamuredest räägi kodustele - mitu pead ikka mitu.
Igast murest saab üle, saad ka sellest!
Jüri O.-M. Ennet