Ajutrauma 30.03.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tervist! Minu noormees sai hiljuti päris raske peatrauma! Koljuluumurd ja hematoom peas! Juhtum on suht värske, varsti saab 3 nädalat! Ta on hakanud rohkem mäletama ja rohkem liikuma! Minu mure seisneb selles, et ma ei julge lastega teda enam vaatama minna, sest iga korraga on ta muutunud aina agressiivsemaks. Olen kuulnud, et nii võib juhtuda. Sooviksin teada, et kas on vöimalik, et ajapikku see muutub, vôi jääbki see agressiivsus kûlge?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Trauma värske ja järelnähud värsked ja need võivad väga mitmekesised olla.
Anna aega - kõik muutub.
Raviarst oskab täpsemat informatsiooni ja soovitusi anda.
Alkoholi keeld nüüd ja edaspidi - täielikult. (Alkoholism teeb väga kurjaks, armukadedaks!).
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet