Halvad unenäod mis ei lase magada 03.09.16 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline mure, et ma näen juba mitmeid päevi järjest kuidas ma surma saan. Igakorraga lähevad need aina hullemaks ning ma ehmatan end üles. Mida ma tegema peaksin, et ma saaksin end korralikult ja hästi välja puhata?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Apteegist rahustav tee.
2) Mõõdukas kehaline aktiivsus, jalutamine.
3) Oma probleemi kirjutamine päevikusse - siis ta peas enam ei ketra ning siis samm-sammult leida sellele probleemile lahendus.
4) Mis ei tapa - see teeb tugevaks!
5) Tervislikud eluviisid.
6) Iga tera tervise varasalve tuleb kasuks!
vt varasemaid, leia sobilik harjutus ja kasuta - rõõmuga!
Igast murest saab üle!
Jüri O.-M. Ennet