Psüühika 28.03.14 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tervis. Olen lihtne noormees. Pikka juttu pole. Lihtsalt üks asi mis mind õudsalt häirib. Tavaliselt enne kui ma magama jään kuulen ma peas hääli. Teiste inimeste vestlustes ja mõningal juhul on need hääled päris segased. Alati kuulen neid kui olen magama jäämas. Olen mures. Uurisin internetist, et seda võib põhjustada stress. Aitäh!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Stress võib ka oluline olla. Selge pildi saab asjast psühhiaatriga vesteldes.

Psühhiaatri jutule, vajadusel saad veidi arstirohtu, aga ka pingetest-stressist vabanemise nippe, juhiseid.
Parimat soovides, tegutse!
Jüri O.-M. Ennet