Paanikahoog lennukis 08.01.09 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,

Aasta tagasi lendasin Gran Canariale. Kõik oli OK (5 h olin lennanud), kuni oli 1 h jäänud maandumiseni. Teadlikult ma ise ei paanitsenud ega tundnud mingit hirmu lennukisõidu ees.. kui äkki muutus otsaesine külmaks, tulid kuumalained, õhu puudus, nägemine väga ähmane - pilt oli peaaegu täielikult juba eest kadunud ....

Nädalapärast on mul ees jälle reis - lennu kestvuseks seekord aga 12 h.
Kardan juba, et võib sama asi lennukis korduda... mida tegema peaksin?!?

Aitähh!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Perearstilt või siis psühhiaatrilt veidi rahustit kaasa ja vajadusel võtta.
Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet