pikajaline xanaxi tarbija 08.11.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

ma tänan Teid vastuse est mille teilt sain ja soovitused. circadini ma kasutada ei saa kuna selles on 80 % laktoosi mida ma ei talu , se ravim jääb minu jaoks ära. Kahjuks kõik ravimid sisaldavad lakoosi abiainena ja suuresti esikohal või teisena. Xanaxis on see kolmandal kohal ja see tõttu saan teda ka võtta .
Püüdsin vahepeal võtta 0,5 ja see õnnestus peaaegu kuu, kuid siis pidin ikka võtma 1 st sest uned ei tulnud 0,5 tabletiga. Püüan järgida kõike muid nippe samuti kuid tulutu. Olen püüdnud toidulisandina mesilasema piima tablette võtta ja sellega xanaxit vähendada. Alguses see tõõtas hästi, kuid nüüd enam mitte ja pean ikka võtma 1 list. Kui väsinud ma küll olen sellest võitlusest just kui tuuleveskiga.Perearst tegi maksa proovid need olid normi piirides. Mis küll aitaks mind, kuidas kül tahaks end tunda normaalse inimesena kes ei pea neelama iga õhtu xanaxit et magada ja end hommikul inimesena tunda. See kõik mõjutab ka meelolu, kui tunned ju jõuetu oled ühe väikese tablite suhtes.
vähemasti on see minu lugu õpetuseks ja hoiatuseks teistele kui salakaval on xanax , nii palju kasu.
Teid ette tänades heade sõnade ja soovide eest.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Eks siis ikkagi mõne neuroleptikumiga tuleb proovida. Muud nipid ka.
Tervitustega,
Jüri O.-M: Ennet