45495 teema jätkub 09.02.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

vabandust, et kahes osas kirjutan. viimane neuroloog, kelle juures käisin, kirjutas mulle välja nädal aega Diazepeksi pool tabletti õhtul ja siis alguses üks ja peale nädalat kaks tabletti õhtul Amitriptylin Nycomedi. aga see kirjutati mulle vist rohkem valu vastu. kas peaks midgi muud võtma? samas tundub niisugustel rohtudel olema nii palju kõrvaltoimeid...

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Esimene rohi - rahusti, teine - AD ja õhtul ka und soosiva toimega. Toimed-kõrvaltoimed sõltuvad annusest, seda vaja korrigeerida, leida endale sobilik.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet