Cesradyston 425mg 20.06.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas need on arvestatavad ravimid väiksest depressioonist üle saamiseks, sain neid käsimüügist ja kaua tuleks neid minimaalselt kasutada, et need ka tulemust annaksid? Ja kas need ravimid (nn. looduslikud antidepressandid) aitavad ikka ka aju serotiini taset tõsta?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Liht-naistepuna e Hypericum perforatum L. on mitmete toimetega verejooksude, soolepõletiku ja kõha küsimustes, maksa ning põie vaevade korral. Kui depressioonid sealt pärit, siis kindlasti aitab. Otseselt serotoniini ainevahetusega seonduvat ei tea olevat.
Naistel meestega kohtumisel kaasnev punastamine on ka tore ja tervislik.
Parimat soovides,
jüri O.-M. Ennet