haigla 15.06.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere!
oleks selline küsimus, et kas on olemas selline võimalus, et saaks psühhiaatriahaiglat külastada? nii et näeks ka haigeid jne.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Õppige arstiks, spetsialiseeruge veel "viisaastaku jagu" ordinatuuris ja siis töötage psühhiaatriahaiglas. Lihtne! Võite õppida ka meditsiiniõeks - väga tänuväärne ja vajalik elukutse. Väga!
Teine võimalus - mõnel sõbral Jaanimöllus "keerab vint üle" ja lähete teda siis vaatama - kui teda üldse haiglasse võetakse või kui Teid siis külastama lubatakse.
Ebatervislikku elu elades võib ... , aga seda ma küll ei soovita.
Tervislikke eluviise soovides,
Jüri O.-M. Ennet